PAKIET Wypełniacze kwas hialuronowy: zmarszczki, bruzdy, usta

Jeśli dysponujesz niewielkim budżetem i ograniczonymi możliwościami czasowymi, ten kurs z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To solidna dawka wiedzy podana w przystępnej formie oraz możliwość zastosowania nabytych informacji w praktyce.

Nasze szkolenie z wypełniania kwasem hialuronowym trwa jedynie 8 godzin – czyli jeden dzień roboczy. W tym czasie poznamy wszelkie tajniki pracy z wypełniaczami: specyfikę korygowanych części twarzy (zmarszczek, bruzd, ust), preparaty dostępne w Polsce, ogólne zasady postępowania z pacjentem oraz techniki przeprowadzania zabiegów. Nie musisz mieć doświadczenia z kwasem hialuronowym – szkolenie obejmuje podstawy. Po odbyciu części teoretycznej kursant ma możliwość przećwiczenia zabiegu na zapewnionych przez nas modelkach. Wszystko odbywa się w małych, maksymalnie czteroosobowych grupach, dzięki czemu nauka jest przyjemna i efektywna.

Zapraszamy do zapoznawania się ze szczegółami programu dostępnego poniżej oraz do kontaktu z naszym Centrum w razie jakichkolwiek wątpliwości.

 

Nazwa szkolenia: PAKIET Wypełniacze kwas hialuronowy: zmarszczki, bruzdy, usta

Czas trwania: 8h

Cena: 2 500 zł

 

Program szkolenia:

Część teoretyczna:

1. Obszary do korekty wypełniaczami :

- zmarszczki

- bruzdy

- usta (kontur i wypełnienie)

2. Preparaty dostępne w Polsce

3. Zasady znieczulenia

4. Przeciwwskazania do zabiegu

5. Techniki iniekcji

6. Omówienie: karta pacjenta i zgoda na wykonanie zabiegu

 

Część praktyczna:

Samodzielne wykonanie zabiegów omówionych w części teoretycznej na modelkach.

 

Szkolenie podstawowe , nie wymagamy doświadczenia w pracy z wypełniaczami