Wypełniacze kwas hialuronowy: lifting wolumetryczny

Czas na kolejną porcję wiedzy niezbędnej dla każdego kosmetologa! Ten kurs przewiduje program przystosowany do potrzeb nieco bardziej doświadczonych uczestników. Może wziąć w nim udział każdy, kto pomyślnie ukończył szkolenie z wypełniaczy i posiada wiedzę w zakresie stosowania kwasu hialuronowego na zmarszczki, bruzdy i usta.

Tym razem przygotowaliśmy dla naszych Słuchaczy 6-godzinne szkolenie z zakresu liftingu wolumetrycznego. Jest to zabieg mający na celu poprawę konturów twarzy, wypełnienie zmarszczek oraz poprawę jakości cery. Lifting wolumetryczny kwasem hialuronowym to niewielka ingerencja w urodę, której efektem jest widoczne odmłodzenie twarzy.

W części teoretycznej kursu zajmiemy się szczegółowym omówieniem procedur dotyczących modelowania konkretnych obszarów twarzy: linii żuchwy, podbródka i policzków. Analizujemy także narzędzia i preparaty dostępne w Polsce, zasady znieczulania, metody pracy oraz niezbędne czynności administracyjne. Samodzielne wykonanie zabiegów będzie możliwe w części praktycznej.

 

Nazwa szkolenia: Wypełniacze kwas hialuronowy: lifting wolumetryczny

Czas trwania: 6h

Cena: 1 500 zł

 

Program szkolenia:

Część teoretyczna: 

1. Obszary do korekty:

- modelowanie podbródka

- modelowanie linii żuchwy

- modelowanie policzków

2. Preparaty dostępne w Polsce 

3. Zasady znieczulenia 

4. Przeciwwskazania do zabiegu 

5. Metody pracy igłą i kaniulą

6. Omówienie: karta pacjenta i zgoda na wykonanie zabiegu 

 

Część praktyczna: 

Samodzielne wykonanie zabiegów omówionych w części  teoretycznej na modelkach. 

 

WAŻNE! Od uczestników wymaga się wcześniejszego ukończenia szkolenia z zakresu Wypełniacze kwas hialuronowy: zmarszczki, bruzdy i/lub usta.