Wypełniacze kwas hialuronowy: modelowanie ust

To kolejny z naszych kursów, w który warto zainwestować – krótkie, treściwe i niezwykle użyteczne. Nasza kadra nieustannie się dokształca, aby być na bieżąco z nowinkami w dziedzinie kosmetologii i dostarczać naszym kursantom zawsze aktualną wiedzę.

Szkolenie z wypełniaczy dotyczy modelowania ust za pomocą niezwykle cenionego w ostatnich latach kwasu hialuronowego. Do podjęcia kursu nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie – może do niego podejść każda osoba, która planuje zawodowo przeprowadzać zabiegi medycyny estetycznej. 6-godzinne spotkanie podzielone jest na dwie części. W części teoretycznej omawiamy metody iniekcji, dostępne w Polsce preparaty, przeciwwskazania do zabiegu, zasady znieczulenia oraz wiele innych, bardzo istotnych kwestii zdrowotnych i administracyjnych. W drugiej części kursu będzie można przećwiczyć wypełnianie i modelowanie ust w praktyce.

Warto odnotować, że zajęcia organizowane są w małych grupach. Kameralna atmosfera naszych szkoleń zapewnia pełne bezpieczeństwo oraz sprzyja nauce.

 

Nazwa szkolenia: Wypełniacze kwas hialuronowy: modelowanie ust

Czas trwania: 6h

Cena: 1 500 zł

 

Program szkolenia:

Część teoretyczna: 

1. Obszary do korekty wypełniaczami 

   -  kontur i czerwień wargowa ust

2. Preparaty dostępne w Polsce 

3. Zasady znieczulenia 

4. Przeciwwskazania do zabiegu 

5. Techniki iniekcji 

6. Omówienie: karta pacjenta i zgoda na wykonanie zabiegu 

 

Część praktyczna: 

Samodzielne wykonanie zabiegów omówionych w części  teoretycznej na modelkach. 

 

Szkolenie podstawowe, nie wymagamy doświadczenia w pracy z wypełniaczami.