Wypełniacze kwas hialuronowy: usta Master

Zainteresowanie medycyną estetyczną nie ustaje – szczególnie, jeśli możemy nieco poprawić urodę za pomocą naturalnych substancji i mało inwazyjnych zabiegów. Nasza oferta szkoleń z wypełniania ust kwasem hialuronowym skierowana jest do każdej osoby zajmującej się kosmetologią.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym – szkolenie teoretyczne i praktyczne

Ten kurs jest kontynuacją poprzedniego szkolenia z zakresu wypełniania kwasem hialuronowym: modelowania ust. Tak jak każde inne organizowane przez nas spotkanie, składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

W części teoretycznej uczestnicy i uczestniczki kursu zapoznają się przede wszystkim z charakterystyką używanych do zabiegów substancji (kwasu hialuronowego) oraz obszarów podlegających korekcie: konturu i czerwieni wargowej ust. Omówione zostaną preparaty dostępne w Polsce, zasady znieczulenia oraz potencjalne przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu. Jeśli chodzi o metody pracy, przedstawimy technikę zatrzaskową, Russian Lips (metody dra Garunova i Samuca) oraz Hollywood Lips. Zajmiemy się również kwestiami formalnymi: prawidłowym sporządzeniem karty pacjenta oraz uzyskaniem zgody na wykonanie zabiegów.

Po kilku godzinach wykładów i dyskusji każdy z kursantów będzie miał możliwość wykonania zabiegu kwasem hialuronowym na udostępnionych przez nasze Centrum modelkach.

Szybkie i efektywne szkolenie z wypełniania ust

Dużym atutem naszych programów jest duża ilość omawianego materiału w krótkim czasie. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu naszej doświadczonej kadry, a także specyficznej organizacji kursu. Warsztaty odbywają się w kameralnych, maksymalnie czteroosobowych grupach, dlatego każdemu uczestnikowi możemy poświęcić wystarczająco dużo uwagi.

Profesjonalne szkolenie z wypełniaczy w Twoim mieście

Działamy w wielu polskich miastach, takich jak Kraków, Poznań, Lublin, Szczecin, Gdańsk i inne. Dzięki temu możesz bez problemu możesz dojechać do jednej z tych miejscowości na kurs, który trwa jedynie 6 godzin. Po ukończonych zajęciach otrzymasz od nas dwujęzyczny certyfikat poświadczający nabycie wszystkich nauczanych umiejętności.

Nazwa szkolenia: Wypełniacze kwas hialuronowy: usta Master

Czas trwania: 6h

Cena: 1 500 zł

 

Program szkolenia:

Część teoretyczna: 

1. Obszary do korekty wypełniaczami 

   -  kontur i czerwień wargowa ust

2. Preparaty dostępne w Polsce 

3. Zasady znieczulenia 

4. Przeciwwskazania do zabiegu 

5. Metody pracy

- zatrzaskowa

- Russian Lips

- Hollywood

- Dr Garunova/Sambuca

6. Omówienie: karta pacjenta i zgoda na wykonanie zabiegu 

 

Część praktyczna: 

Samodzielne wykonanie zabiegów omówionych w części  teoretycznej na modelkach. 

 

Od uczestników wymaga się wcześniejszego  ukończenia  szkolenia z zakresu Wypełniacze kwas hialuronowy: modelowanie ust.