Wypełniacze kwas hialuronowy: zmarszczki i bruzdy

To jeden z bardziej popularnych zabiegów wśród pacjentów i pacjentek, dlatego tak duży nacisk kładziemy na szkolenia w tej materii. Kwas hialuronowy stosować można na wiele różnych partii skóry, jednak znaczna większość osób decyduje się na wypełnianie nim ust, bruzd oraz zmarszczek. Rozwiązanie to pomaga uniknąć skalpela i zachować naturalny wygląd.

Dzięki naszym pakietom szkoleniowym wypełnianie kwasem hialuronowym nie będzie miało dla Was tajemnic. Szczegółowo omawiamy specyfikę obszarów przeznaczonych do korekty (zmarszczki i bruzdy) oraz charakterystykę preparatów dostępnych w Polsce. Zapoznajemy naszych kursantów ze wszystkimi etapami tego zabiegu – zarówno od strony medycznej, jak i administracyjnej. Po zapoznaniu się z najbardziej skutecznymi technikami iniekcji każdy uczestnik będzie miał możliwość pracy z modelkami, aby skonfrontować nabytą w teorii wiedzę z rzeczywistością.

Szkolenie trwa zaledwie 6 godzin i tłumaczy zagadnienie od podstaw, dzięki czemu otwarte jest dla każdego, kto chciałby nabyć lub poszerzyć swoją wiedzę w tym kierunku.

Nazwa szkolenia: Wypełniacze kwas hialuronowy: zmarszczki i bruzdy

Czas trwania: 6h

Cena: 1 500 zł

 

Program szkolenia:

Część teoretyczna: 

1. Obszary do korekty wypełniaczami 

- zmarszczki 

- bruzdy 

2. Preparaty dostępne w Polsce 

3. Zasady znieczulenia 

4. Przeciwwskazania do zabiegu 

5. Techniki iniekcji 

6. Omówienie: karta pacjenta i zgoda na wykonanie zabiegu 

 

Część praktyczna: 

Samodzielne wykonanie zabiegów omówionych w części  teortycznej na modelkach. 

 

Szkolenie podstawowe, nie wymagamy doświadczenia w pracy z wypełniaczami.